भेरी अस्पताललाई ९० हजार नगद सहयोग

23
फाइल तस्बिर

भेरी अस्पताल विकास समितिलाई कोभिड नियन्त्रणका लागि ९० हजार नगद सहयोग हस्तान्तरण गरिएको छ । कोभिड १९ का बिरामीहरुका लागि अक्सिजन खरिद गर्ने उद्देश्यले Nepalese American Chamber Of Commerce-Dallas TX / Texas Nepalese Medical Association को सहयोगमा बास नेपाल नेपालगन्जले सो रकम हस्तान्तरण गरेको हो ।

Womui

भेरी अस्पतालमा भएको सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा भेरी अस्पताल ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष प्रमोद कुमार धिताल, भेरी अस्पतालका प्रमुख डा. प्रकाश बहादुर थापालाई बासका कार्यकारी निर्देशक नमस्कार शाह, निर्वतमान अध्यक्ष मन भण्डारी र निर्देशक हेमराज भट्टले ९० हजारको चेक हस्तान्तरण गरेका हुन् । चेक ग्रहण पश्चात बोल्दै अस्पताल विकास समितिका अध्यक्ष धितालले महामारिका बेला भएको सहयोगले अस्पताललाई काम गर्ने उर्जा थपेको बताए । भेरी अस्पतालमा आउने कुनै पनि विरामी वेडकको अभावमा फर्किनु नपर्ने गरी काम गरिरहेको बताए । उनले भोलिका दिनमा आउने जोखिमका लागि समेत अस्पताल तयारीमा रहेको भन्दै कोभिडको पहिलो चरण र अहिले दोश्रो चरणमा बासले गरेको सहयोगले निकै सहयोग पुगेको बताए । कार्यक्रममा बोल्दै भेरी अस्पतालका प्रमुख डा. प्रकाश बहादुर थापाले अहिले कोभिडको जटिल अवस्थामा बासले गरेको सहयोग र सहकार्यका लागि धन्यबाद ज्ञापन गरे ।

सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा बासका कार्यकारी निर्देशक नमस्कार शाहले अस्पताललाई आइपर्ने सहयोगमा बासले सक्दो सहयोग गर्ने बताएका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Womui
Womui